Süha Turizm
Bar Resmi
Filomuz
Hizmetlerimiz
Anasayfa  /  Filomuz  /  Hizmetlerimiz

Açık Büfe İkram Ürünleri

Yolculuğunuz esnasında sizler için özenle seçtiğimiz birbirinden lezzetli açık büfe ikram ürünlerinden faydalanabilirsiniz.  Soğuk - sıcak içeceklerden, tatlı - tuzlu  atıştırmalıklara varıncaya kadar özel ikramlar sizler için hazırlandı. Her geçen gün yolcularımızdan gelen talepler doğrultusunda yenilenen Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği ikram menüsü, markalı ve kapalı ürün çeşitliliği ile hem lezzetli hem de hijyenik yiyeceklerle dolu tatlı bir yolculuk sunuyor.

Multimedya

Güvenli ve konforlu Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği seyahatleriniz, her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik ve tuşlu ekranlar sayesinde artık çok daha keyifli. Birbirinden çeşitli film, oyun, dijital TV ve daha birçok multimedya özelliğe sahip ekran içerikleri, her yaş grubuna ve  tercihe uygun olacak şekilde özel olarak hazırlanıyor.

Mobil Uygulamalar

Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği ile seyahatleriniz öncesinde bilet alım ve rezervasyon işlemlerinizi Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği mobil uygulama ile hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Üye girişi ile yaptığınız bilet alımları ve rezervasyonlar üzerinde işlem yapabilir, rezervasyonlarınızı kolayca bilete dönüştürebilir veya iptal edebilirsiniz. Ayrıca Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği mobil uygulama ile çağrı merkezimizi tek tuş ile arayabilir ve IVR sistemimiz üzerinden rezervasyon numaranızı ve kredi kartı bilgilerinizi tuşlayarak rezervasyonlarınızı bilete dönüştürebilirsiniz.

Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği Mobil iPhone Uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği Mobil Android Uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

İnternet

Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği seyahatleriniz boyunca tüm mobil cihazlarınız ve kablosuz internet erişimi sağlayabilen cihazlarınız ile araç içerisinde bulunan kablosuz (wi-fi) internet bağlantısına erişim sağlayabilir tabletinizi,cep telefonunuzu,bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği Otobüsleri ile seyahat ederken dünya ile bağınız kopmaz ve sağlanan teknik alt yapı sayesinde hayata sürekli online olursunuz.

Canlı Destek

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı hedefleyen Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği internet sitesindeki canlı destek uygulaması ile yolcularına 7/24 online hizmet veriyor. Canlı destek uygulaması sayesinde, gerek bilet satın alma işlemleri esnasında karşılaşabileceğiniz sorunlara gerekse Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği hakkındaki soru ve görüşlerinize anında çözüm bulabilirsiniz.

kayseri temizlik  online bilet al  pastırma  kayseri sarraf  kayseri beko servisi
360 Derece Sanal TurOtobüs Gezintisi
360 Derece Sanal TurÇalışma Yapılan Yollar
360 Derece Sanal TurHava Durumu
360 Derece Sanal TurŞehirlerarası Mesafe
Appstore
Gooogle Play
Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.